WK-poule 2018

Hieronder vindt u de eindstand van onze WK poule. U kunt de stand hier als PDF downloaden.

De winnaar van de WK-poule 2018 is Richard Tilmans geworden.
We nemen spoedig contact op met de winnaars van de diverse prijzen.

Ben je geen winnaar, probeer je geluk bij het EK 2020, natuurlijk hebben we dan weer een nieuwe poule.
 
Iedereen bedankt voor de deelname.
 
  gesorteerd op positie  
nr. naam woonplaats score
1 Richard Tilmans Maastricht 168
2 Mark van Boxtel Volkel 162
3 Michel Leon Payo Eindhoven 153
4 Joris Klomp Sint Anthonis 149
5 Jessica de Vos Cuijk 147
6 Ramon van den Elzen Oss 146
7 Maikel van Poppel Bergeijk 144
7 Erik Haesen Maastricht 144
7 Roger Golsteijn Roosteren 144
10 Janno Guldie Barneveld Barneveld 143
10 Antoine van Ingen Veldhoven 143
12 Jim clevis Lottum 142
13 Piet Michiels Reusel 141
14 Mark van Buul Den Bosch 140
14 Stan Peters Mill 140
16 Maik Peters Zeeland 139
17 Lee Thissen Roggel 138
18 Paul van Exel Geulle 135
18 Adonis mill 135
20 Pedro Saas Helmond 134
21 Roy vd Hurk Oss 133
21 Jeffrey Bennik (heesakkers Beton) Veghel 133
23 Patrick Ketelaars Erp 132
23 Wilco van Exel Geulle 132
25 Antoine Slaats Bakel 131
25 Roy de Waal Bladel 131
25 Djint Geerts Gemert 131
28 Kyan Geerts Gemert 130
28 Ercan Erbas Hoensbroek 130
28 Maxime Tilmans Maastricht 130
28 Erik Meeuws Someren 130
32 Peter Theuws Bergeijk 129
32 Willy Pennings Rosmalen 129
34 Humphry Knapen eersel 128
34 Matthew Schmitz Roermond 128
36 Cora Ketelaars Erp 127
37 Dirk Theuws Bergeijk 126
37 Danielle van Doorn-van den Elzen Erp 126
37 John Voet Koolwijk 126
40 Roland Seerden Budel 125
40 Brett Schep Mill 125
40 Bennie Cuijpers Valkenswaard 125
43 Sander van den Berg Berghem 124
43 Rens van Delft Best 124
43 Nick Hintzen Eindhoven 124
46 Eric Seinstra Nuenen 123
46 Rob Loeffen Uden 123
46 Erwin van Diessen Venlo 123
49 john bijvoet ijsselstein 122
49 Jack Timmermans Maastricht 122
49 Martin Schep Mill 122
49 Joost Geurts Uden 122
49 Hans Drevel Zeewolde 122
54 Brendon Siemers Heerlen 121
55 Joost van Dijk Heesch 120
56 Mohammed Sabri Amsterdam 118
56 Gerard van Geest Schaijk 118
56 roland theunisz ( scan-air ) uden  118
56 Dirk Berens (Heesakkers Beton BV) Vught 118
60 Tom Verberk Langenboom 117
60 Annie van Hal - Loeffen Schaijk 117
60 Michael Zuidmeer (MTB) Slenaken 117
60 Ad Schrurs Soerendonk 117
60 antoinette verstegen zeeland 117
65 Koen Braken Geldrop 115
65 Brusselaars Lieshout 115
65 Roel Timmermans Tegelen 115
65 Fred Ostermann Uden 115
65 Chris van de Sande Vught 115
70 Toon Geerts Gemert 114
70 Piet Straten Grubbenvorst 114
70 Cor SW Herpen 114
70 peter timmermans tegelen 114
74 Marie-José Verberk Langenboom 113
74 Ruben van Wel Oss 113
74 Jos Vermeer (Verf & Wand Langeraap) Rosmalen 113
77 Floris Slaats Bakel 112
77 Lynn van den Elzen Erp 112
77 Decokay van de Wouw Goirle 112
77 Roell van Geest Schaijk 112
81 John v Wijnen Eindhoven 111
81 hans waas oosterhout 111
81 Jeroen van Dinther Oss 111
84 Bart van Horne ( van Horne schilderwerken Vlierden 110
85 Sjaak Niessen Venlo 109
85 Sandra Janssen (Trespa International) Weert 109
87 Peter Sas Oss 108
87 Peter Postma (Jac Ruyters Schildersbedrijf) Weert 108
87 Stan Vogels Zaltbommel 108
90 Sander Timmers Beek en donk 107
91 Jaap Hell Geleen 106
91 Joyce Meulenbroeks (HEESAKKERS BETON BV) Hoogeloon 106
91 Quentin van Overdijk Mill 106
91 Joyce van Kaathoven (HEESAKKERS BETON BV) Schijndel 106
95 Rob van den Elzen Erp 105
95 VBS nederweert 105
97 Brayen van Melis Gemert 104
97 Roland van Deuren Nederweert 104
97 Ron Meerts Roggel 104
97 Marco van Dijk/van Gogh Montage Venhorst 104
101 Lobke Verhoeven Beek en donk 103
101 Patrick van Gogh Uden 103
103 Marcel Gruijters Gemert 102
103 Twan van Well Oostrum 102
103 Ferry Hanno Roermond 102
103 Carlito Schaefer Vlodrop 102
107 Theo Beuningen 101
107 Decokay Dooijewaard Ermelo 101
107 Luuk van Doorn Erp 101
110 van mourik  deventer 99
110 Nathan Ketelaars Erp 99
110 Jeroen Verheesen Roermond 99
110 Rens van Hal Schaijk 99
110 Jeroen Van Deursen Volkel 99
115 Jeffrey Schaefer Roermond 97
116 Hennie Hermans Riethoven 96
116 Sandy van Gogh Uden 96
118 Sancho Izquierdo Belfeld 95
119 fabian grave 94
120 Frank van der Sluijs Beek 92
120 Marcel Gruijters Gemert 92
122 Andre Welles Venlo 85
123 Gino Janssen Eindhoven 84
124 Theo Goorts Erp 82
125 Henri Theuws Bergeijk 80
126 Patrick Moonen Uden 77
127 Michel van Rooij  Schaijk  68
128 ed beekmans Zeeland Nbr 21
 
gesorteerd op woonplaats deelnemer
woonplaats naam score positie
Amsterdam Mohammed Sabri 118 56
Bakel Antoine Slaats 131 25
Bakel Floris Slaats 112 77
Barneveld Janno Guldie Barneveld 143 10
Beek Frank van der Sluijs 92 120
Beek en donk Lobke Verhoeven 103 101
Beek en donk Sander Timmers 107 90
Belfeld Sancho Izquierdo 95 118
Bergeijk Dirk Theuws 126 37
Bergeijk Henri Theuws 80 125
Bergeijk Maikel van Poppel 144 7
Bergeijk Peter Theuws 129 32
Berghem Sander van den Berg 124 43
Best Rens van Delft 124 43
Beuningen Theo 101 107
Bladel Roy de Waal 131 25
Budel Roland Seerden 125 40
Cuijk Jessica de Vos 147 5
Den Bosch Mark van Buul 140 14
deventer van mourik  99 110
eersel Humphry Knapen 128 34
Eindhoven Gino Janssen 84 123
Eindhoven John v Wijnen 111 81
Eindhoven Michel Leon Payo 153 3
Eindhoven Nick Hintzen 124 43
Ermelo Decokay Dooijewaard 101 107
Erp Cora Ketelaars 127 36
Erp Danielle van Doorn-van den Elzen 126 37
Erp Luuk van Doorn 101 107
Erp Lynn van den Elzen 112 77
Erp Nathan Ketelaars 99 110
Erp Patrick Ketelaars 132 23
Erp Rob van den Elzen 105 95
Erp Theo Goorts 82 124
Geldrop Koen Braken 115 65
Geleen Jaap Hell 106 91
Gemert Brayen van Melis 104 97
Gemert Djint Geerts 131 25
Gemert Kyan Geerts 130 28
Gemert Marcel Gruijters 102 103
Gemert Marcel Gruijters 92 103
Gemert Toon Geerts 114 70
Geulle Paul van Exel 135 18
Geulle Wilco van Exel 132 23
Goirle Decokay van de Wouw 112 77
grave fabian 94 119
Grubbenvorst Piet Straten 114 70
Heerlen Brendon Siemers 121 54
Heesch Joost van Dijk 120 55
Helmond Pedro Saas 134 20
Herpen Cor SW 114 70
Hoensbroek Ercan Erbas 130 28
Hoogeloon Joyce Meulenbroeks (HEESAKKERS BETON BV) 106 91
ijsselstein john bijvoet 122 49
Koolwijk John Voet 126 37
Langenboom Marie-José Verberk 113 74
Langenboom Tom Verberk 117 60
Lieshout Brusselaars 115 65
Lottum Jim clevis 142 12
Maastricht Erik Haesen 144 7
Maastricht Jack Timmermans 122 49
Maastricht Maxime Tilmans 130 28
Maastricht Richard Tilmans 168 1
mill Adonis 135 18
Mill Brett Schep 125 40
Mill Martin Schep 122 49
Mill Quentin van Overdijk 106 91
Mill Stan Peters 140 14
Nederweert Roland van Deuren 104 97
nederweert VBS 105 95
Nuenen Eric Seinstra 123 46
oosterhout hans waas 111 81
Oostrum Twan van Well 102 103
Oss Jeroen van Dinther 111 81
Oss Peter Sas 108 87
Oss Ramon van den Elzen 146 6
Oss Roy vd Hurk 133 21
Oss Ruben van Wel 113 74
Reusel Piet Michiels 141 13
Riethoven Hennie Hermans 96 116
Roermond Ferry Hanno 102 103
Roermond Jeffrey Schaefer 97 115
Roermond Jeroen Verheesen 99 110
Roermond Matthew Schmitz 128 34
Roggel Lee Thissen 138 17
Roggel Ron Meerts 104 97
Roosteren Roger Golsteijn 144 7
Rosmalen Jos Vermeer (Verf & Wand Langeraap) 113 74
Rosmalen Willy Pennings 129 32
Schaijk Annie van Hal - Loeffen 117 60
Schaijk Gerard van Geest 118 56
Schaijk Rens van Hal 99 110
Schaijk Roell van Geest 112 77
Schaijk  Michel van Rooij  68 127
Schijndel Joyce van Kaathoven (HEESAKKERS BETON BV) 106 91
Sint Anthonis Joris Klomp 149 4
Slenaken Michael Zuidmeer (MTB) 117 60
Soerendonk Ad Schrurs 117 60
Someren Erik Meeuws 130 28
tegelen peter timmermans 114 70
Tegelen Roel Timmermans 115 65
Uden Fred Ostermann 115 65
Uden Joost Geurts 122 49
Uden Patrick Moonen 77 126
Uden Patrick van Gogh 103 101
Uden Rob Loeffen 123 46
Uden Sandy van Gogh 96 116
uden  roland theunisz ( scan-air ) 118 56
Valkenswaard Bennie Cuijpers 125 40
Veghel Jeffrey Bennik (heesakkers Beton) 133 21
Veldhoven Antoine van Ingen 143 10
Venhorst Marco van Dijk/van Gogh Montage 104 97
Venlo Andre Welles 85 122
Venlo Erwin van Diessen 123 46
Venlo Sjaak Niessen 109 85
Vlierden Bart van Horne ( van Horne schilderwerken 110 84
Vlodrop Carlito Schaefer 102 103
Volkel Jeroen Van Deursen 99 110
Volkel Mark van Boxtel 162 2
Vught Chris van de Sande 115 65
Vught Dirk Berens (Heesakkers Beton BV) 118 56
Weert Peter Postma (Jac Ruyters Schildersbedrijf) 108 87
Weert Sandra Janssen (Trespa International) 109 85
Zaltbommel Stan Vogels 108 87
zeeland antoinette verstegen 117 60
Zeeland Maik Peters 139 16
Zeeland Nbr ed beekmans 21 128
Zeewolde Hans Drevel 122 49